Özge Tur Seyahat Acentası
 

ÖZGE TUR SEYAHAT ACENTASI

TÜRSAB (A-0942) belge numaralı, 1976 yılında kurulmuş Türkiye’nin önde gelen köklü seyahat işletmelerinden biridir. 38 yıllık tecrübemiz ve her daim genç , dinamik, eğitimli personelimiz ile güzel yurdumuzun dört bir yanına ve dünya güzelliklerine mutlu bir gezinti yapmak için kalitemizden ödün vermeden, yolumuza devam etmekteyiz.

Misyon

Misyonumuz

Sektörü ülkeler arası düzeyde tanıyan ve takip eden, müşteri odaklı prensip üzerine çalışan, müşterilerinin taleplerine en hızlı ve en güvenilir bilgilerle cevap veren, yüksek teknolojiyi, sahip olduğu yaratıcı insan gücü ile kullanıp hizmet verdiği tüm ülkelerde turizm sektöründe lider ve öncü kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Dünya çapında güvenilir ve kaliteli hizmet sunan, herkesin ve her kesimin ihtiyaçlarına cevap verebilecek, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, genç girişimci ruhuna yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir seyahat acentesinden daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın değeri yüksek, Dünya lider bir seyahat acentesi olmaktır.